ÖVRIGT / Diverse / Butler 3967005
nr 396 7005
Butler
1930-tal, Bemålad trä, höjd: 85 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 februari 2006
350 kr
500 kr
600 kr
750 kr